تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

خرید سنگ تراورتن کرم ارزان در تهران

فروش سنگ تراورتن کرم ارزان در تهران

خرید سنگ تراورتن کرم ارزان در تهران

سنگ تراورتن کرم ارزان یکی از پرکاربردترین انواع سنگ تراورتن بخصوص در نمای ساختمان است. سنگ تراورتن کرم در نما ساختمان جلوه بسیار زیبایی دارد. این باعث شده توسط سازندگان ساختمان و خریداران سنگ های ساختمانی مورد استقبال قرار گیرد. از این رو اکثرا خریداران به دنبال مکانی برای خرید تراورتن کرم ارزان هستند. خریداران محترم ابتدا باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که سنگ تراورتن کرم یک دسته بندی کلی است. این سنگ انواع مختلفی از جمله: تراورتن کرم طرق، تراورتن کرم تکاب، تراورتن کرم رامشه، تراورتن کرم یزد، تراورتن کرم محلات، تراورتن کرم کاشان، تراورتن کرم میاندواب و…

هرکدام از انواع سنگ تراورتن کرم که در بالا نام برده شد دارای قیمت خاصی است. که با توجه به کیفیت آن تعیین میشود. بنابراین برای تهیه این سنگ شما باید هر نوع سنگ تراورتن کرم را با حداقل قیمت خریداری کنید. کارخانه سنگ ملورینا یکی از یزرگترین مراکز فروش سنگ تراورتن کرم ارزان در تهران است و شما میتوانید با تماس با کارشناس فروش این مجموعه، سنگ مد نظر خود را با ارزانترین قیمت تهیه کنید.

 

سنگ تراورتن کرم ارزان

 

سنگ تراورتن کرم ارزان

 

 

قیمت انواع سنگ تراورتن کرم:

تراورتن های کرم معمولا از رنگ کرم روشن تا نسکافه ای تیره سورت بندی میشوند. گرایش بازار بیشتر به سورت های روشن تر از این سنگ هستند. سنگ های تراورتن کرم ارزانتر معمولا درای خلل و فرج های بیشتری هستند که با رزین پر میشوند. صنایع سنگ ملورینا این نوع سنگ ها را با بهترین رزین های ممکن پر میکند. متاسفانه بخاطر اختلاف قیمتی که بین رزین های با کیفیت و بی کیفیت وجود دارد استفاده از رزین بی کیفیت سود زیادی را به سودجویان این صنعت ساختمانی می رساند.

تراورتن های کرم رنگ هم در نمای ساختمان کاربرد دارند و هم در قسمت های داخلی ساختمان. همچنین ترکیب این سنگ با سنگ گیوتین میتواند نمای ساختمان شما را بشدت زیبا و جذاب سازد.

 

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام