چرا صنایع سنگ ملورینا؟

کیفیت عالی و قیمت ارزان دستور کار صنایع سنگ ملوریناست!

مجموعه صنایع سنگ ملورینا سال هاست در جهت بهبود کیفیت سنگ های ساختمانی قدم برمیدارد. این مجموعه با تولیذ ارزان ترین سنگ های تراورتن، مرمریت، گرانیت، سنگ درپوش، روشویی سنگی، صراحی و نرده سنگی همواره سعی بر آن داشته تا حقوق خریدارن محترم را در اولویت قرار دهد. این قیمت ارزان محصولان سنگی چیزی از سطح کیفیت آن ها نکاسته است. شعار این مجموعه فروش حداکثری با سود حداقلی است. لذا شما با خرید از مجموعه صتایع سنگ ملورینا هم از لحاط کیفیت و هم از لحاظ قیمت خریدی مناسب را تجربه می کنید.

صنایع سنگ ملورینا

مزایای خرید از ما!

بسیاری از مشتریان مجکموعه صنایع سنگ ملورینا سال هاست از این مجموعه اقدام به خرید انواع سنگ های ساختمانی و روشویی های سنگی میکنند. اما دلایل اعتماد مشتریان به مجموعه ما چیست؟

قیمت مناسب

مهمترین دلیل استمرار خرید مشتریان از این مجموعه

محصولات متنوع

تنوع بالا ی محصولات دست شما را در انتخاب باز می گذارد

مشاوره رایگان

با مشاورین ما در مورد محصول مورد نظر اطلاعات کاملی بدست بیاورید

ارسال سریع

ارسال به سرتاسر کشور با انتخاب نحوه ارسال توسط مشتری

Newsletters

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبـرنامه از جدیدترین اخبار ما با خبر شوید:
پل های ارتباطی ما:
user comments

نظرات کاربران

من با مشاورین این مجموعه صحبت کردم. سنگی رو میخواستم خرید کنم که برای آب و هوای رشت مناسب نبود. مشاورین مجموعه صنایع سنگ ملورینا با صبوری کامل منو راهنمایی کردند.

مهدی رسولی

گیلان

سنگ های درپوش ساختمانی که این مجموعه تولید می کند قیمتش از هرجای دیگه ای پایین تره. ضمن اینکه درپوش عرض 60 سانتیمتری رو که از جایی پیدا نکردم توسنتم از این مجموعه تهیه کنم

سید رضا میرشفیعی

البرز

من از این مجموعه سه تا روشویی سنگی خریدم. کیفیت این روشویی های سنگی عالی بود. و به سرعت برامون ارسال شد. با تشکر از مدیریت مجموعه

عباس فریمانی

یزد

صنایع سنگ ملورینا قیمت هاش فوق العاده است. بهتون توصیه میکنم حتما از سنگ های تراورتن که در این مجموعه تولید میشه بازدید کنید.

حمیدرضا افشاری

تهران

برای شروع گفتگو کلیک کنید
💬 چطور میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط از طریق واتس اپ