تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

خرید سنگ تراورتن اصفهان برای نما ساختمان

خرید سنگ تراورتن اصفهان

خرید سنگ تراورتن اصفهان برای نما ساختمان

خرید سنگ تراورتن اصفهان برای نما ساختمان و یا سایر قسمت های داخلی ساختمان کاربرد دارد. شهر اصفهان دارای معادن زیاد سنگ است اما عمده ترین تولیدات این شهر تراورتن عباس آباد می باشد. شهر اصفهان یکی از قطب های بزرگ تولید سنگ نما ساختمان در ایران است. شهر های محمود آباد و رضوانشهر در استان اصفهان از جمله تامین کنندگان بزرگ سنگ برای نما ساختمان  در مناطق مرکزی ایران می باشد و سازندگان بسیاری هستند که برای خرید سنگ تراورتن اصفهان به کارخانه های واقع در شهرک های صنعتی این شهر مراجعه میکنند و سنگ نما ساختمان خود را خریداری میکنند.

صنایع سنگ ملورینا بسیاری از کوپ های سنگ های تولید خود را از کارخانجات واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر خریداری کرده و برای خریداران محترم امکان خرید سنگ تراورتن اصفهان را در شهر تهران نیز فراهم نموده. نکته قابل توجه این است که با توجه به حجم زیاد تولید و دستگاه های به روز این مجتمع تولید سنگ، گاها قیمت خرید سنگ تراورتن اصفهان از صنایع سنگ ملورینا زیر قیمت کارخانجات تولید کننده این سنگ ها در خود شهر اصفهان است.

هدف مدیران صنایع سنگ ملورینا در دسترس بودن انواع سنگ نما ساختمان از معادن مختلف در سراسر ایران برای معماران مختلف با سلیقه های مختلف در طراحی نما ساختمان است. برای اطلاع از قیمت های محصولات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و نما سنگ ساختمان خود را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت طراحی کنید.

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ