سنگ درپوش ارزان

فروش سنگ درپوش ارزان قیمت در تهران

5/5 - (1 امتیاز) با تشکر از بازخورد شما

فروش سنگ درپوش ارزان قیمت در تهران

فروش سنگ درپوش ارزان قیمت برای ساختمان یک امر بدیعی است. این سنگ در تمام ساختمان ها با هر نوع کاربری استفاده می شود. سنگ های درپوش به صورت کلی روی اکثر دیوار ها استفاده می شود. مهمترین کاربرد این سنگ ها جلوگیری از نفوذ آب به قلب دیوار های ساختمان است. نفوذ آب به دیوار های اصلی ساختمان ممکن است باعث خسارات سنگین شود. رطوبت اصلی ترین دشمن پی ساختمان است.

فروش سنگ درپوش ارزان قیمت با توجه به کاربرد و مصرف زیاد این سنگ در قیمت تمام شده ساختمان تاثیر زیادی دارد. مراکز زیادی وجود دارند که سنگ های درپوش ساختمانی را تولید می کنند. این سنگ ها دارای جنس ها متفاوت با کیفیت های متفاوت است. طبیعتا این سنگ های درپوش دارای قیمت های مختلفی هستند. بهترین سنگ درپوش سنگی است که کیفیت آن قابل قبول و قیمت آن به صرفه باشد.

فروش سنگ درپوش ارزان
فروش سنگ درپوش ارزان

 

انواع سنگ درپوش

سنگ های درپوش ارزان قیمت انواع مختلفی دارند. این سنگ ها از جنس های مختلفی تولید می شوند. سنگ هایی مانند تراورتن، گوهره، مرمریت سنگ هایی هستند که از آن ها برای سنگ درپوش استفاده می شود. قیمت سنگ های درپوش به نوع آن بستگی دارد. بعضی از سنگ های نسبت به برخی دیگر کیفیت بالاتری دارند. سعی میکنیم با هم انواع سنگ درپوش را با یکدیگر بررسی کنیم:

– فروش سنگ های درپوش ارزان قیمت تراورتن

پر مصرف ترین و مرغوب ترین انواع سنگ های درپوش سنگ های درپوش تراورتن هستند. این سنگ ها معمولا از رنگ کرم و یا قهوه ای بسیار روشن هستند. درپوش های تراورتن نسبت به سایر درپوش ها از مقاوت بالاتری در برابر رطوبت و آب باران برخوردارند. این مهمترین خاصیت سنگ درپوش است. سنگ های درپوش تراورتن دارای تخلخل نسبتا بالایی هستند. این موضوع باعث می شوذ تا این سنگ ها روی دیوار محکم تر شود.

– فروش سنگ درپوش گوهره

این نوع از سنگ درپوش زیباترین نوع از سنگ های درپوش است. این سنگ ظاهر زیبا، صاف و یکدستی دارد. اما جذب آب آن نسبت به سنگ های تراورتن بشیتر است. توجه داشته باشید که جذب آب برای سنگ درپوش یک آیتم بسیار مهم است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد. پیشنهاد می شود از این نوع سنگ درپوش در مناطقی استفاده کنید که دارای آب و هوای خشک تری می باشند. این سنگ درپوش دارای سوراخ های کمتری است.

برای فروش سنگ درپوش ارزان قیمت باید این نکته را بدانید که این درپوش ها از نظر کاربرد نیز متفاومت هستند. شما باید با توجه به کاربردی که برای این سنگ مد نظر دارید آن را خریداری کنید. هر کدام از انواع سنگ درپوش با توجه به نوع فراوری کاربرد خاصی دارند. برخی از آن ها را در زیر بررسی میکنیم:

– فروش سنگ درپوش با عرض 25 الی 35 سانتیمتر

سنگ های درپوش با عرض کمتر از 35 سانتیمتر معمولا برای دیوار های معمولی و غیر اصلی ساختمان استفاده می شود. این سنگ ها معمولا آب چکان ندارند. علت نداشتن آبچکان در سنگ هایی با این ابعاد این است که زدن ابزار روی سنگ هایی با این اندازه سخت است. ابزار زدن روی این سنگ ها احتمال شکستگی را افزایش می دهد. اسفاده از این سنگ ها زیاد عرف نیست.

– فروش سنگ درپوش ارزان با عرض 40 سانتیمتر

بیشتر سنگ های درپوش همانند سایر سنگ های ساختمانی با عرض 40 سانتیمتر تولید می شود. این سنگ ها بیشترین استفاده را در ساختمان سازی دارد. در دیواره های اصلی و فرعی ساختمان ها از این سنگ ها استفاده می شود. همچنین در پشت بام های ساختمان ها نیز از این سنگ استفاده می شود. به این سنگ ها سنگ آبچکان پشت بام نیز گفته می شود. استفاده از این سنگ ها آب بارانی که روی پشت بام ها ریخته می شود را هدایت می کند.

– فروش سنگ  درپوش با عرض 50 سانتیمتر

سنگ های درپوش با عرض بیشتر از 40 سانتیمتر کمتر تولید می شوند. این سنگ های معمولا یه صورت سفارشی تولید می شوند. به همین دلیل قیمت آن ها نسبت به سایر ابعاد کمی بیشتر است. این سنگ ها برای پشت بام و دیوارهایی با قطر بیشتر استفاده می شود. معمولا در ساختمان هایی که کاربرد صنعتی دارند از دیوار هایی با قطر بیشتر استفاده می شود. عدم استفاده از سنگ درپوش در این ساختما ها می تواند خسارات سنگینی به بار آورد.

– فروش سنگ درپوش ارزان 60 سانتیمتری

بیشترین عرضی که سنگ های درپوش تولید می شوند 60 سانتیمتر است. تولید سنگ های درپوش با این عرض بسیار مشکل است. از این سنگ ها معمولا در کناره های استخر ها استفاده می شود. اگر آب در کناره ها و لبه های استخر ساکن بماند باعث خرابی و زشتی ظاهر آن می شود. همچنین در تالار های پذیرایی و باغ هایی که نهر در وسط آن ها وجود دارد نیز از این سنگ ها استفاده می شود. این سنک ها به خاطر تولید کم و سفارشی بودن آن ها گران ترین سنگ های درپوش محسوب می شوند.

ویژگی های سنگ های درپوش ارزان قیمت

سنگ های درپوش به طور کلی دارای یک سری ویژگی های کلی هستند. دانستن این ویژگی ها برای استفاده بهینه از این سنگ ها لازم است. سنگ های درپوش تنوع زیادی ندارند. برخی از ویژگی های این سنگ ها را با هم مقایسه میکنیم:

– استحکام بالا

سنگ های درپوش معمولا باید از میان سنگ هایی انتخاب شوند که جزو محکم ترین سنگ های باشند.  بر خلاف سنگ های نما که در آن ها ظاهر و زیبایی حرف اول را میزند در سنگ های درپوش مقاومت سنگ مهمترین ویژگی سنگ محسوب می شود. اگر سنگ درپوش استحکام کافی را نداشته باشد خیلی زود در برابر عواملی مانند گرما و سرما و بارش دچار فرسودگی می شود.

– جذب پایین آب

مهمترین عملکرد سنگ های درپوش انتقال و هدایت آب برای جلوگیری از نفوذ آب به قسمت های مهم و حساس ساختمان است. سنگی که به عنوان درپوش مورد استفاده قرار میگیرد باید جذب آب پایینی داشته باشد تا آب را به خوبی هدایت کند. سنگ های تراورتن پایین ترین جذب آب را در بین سنگ های ساختمانی دارند.

فروش سنگ درپوش ارزان در تهران

پیشنهاد می شود برای فروش سنگ درپوش با قیمت مناسب به مراکزی مراجعه کنید که این سنگ را در تبراژ بالا تولید می کنند. تولید با حجم بالا موجب می شود تا قیمت تمام شده برای مصرف کننده پایین تر بیاید. صنایع سنگ ملورینا با سال ها تجربه در تولید انواع سنگ های ساختمانی انواع سنگ درپوش را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت تولید می کند. سیایت این مجموعه فروش حداکثری با سود حداقلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای شروع گفتگو کلیک کنید
💬 چطور میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط از طریق واتس اپ