تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

فروش اسلب تراورتن بدون واسطه و ارزان

فروش اسلب تراورتن

فروش اسلب تراورتن بدون واسطه و ارزان

فروش اسلب تراورتن اگر بدون واسطه باشد میتواند هزینه ای که خریدار برای خرید سنگ تراورتن و اسلب تراورتن میکند را بشدت کاهش دهد. معمولا واسطه ها عامل اصلی افزایش قیمت در در فروش اسلب تراورتن هستند و با سهم خواهی بیش از حد مانع این میشوند که خریدار سنگ تراورتن را با قیمت اصلی آن خریداری کند.

اسلب تراورتن در ابعاد مختلفی موجود است. معمولا فروش اسلب تراورتن به این صورت است که یا خریدار ابعاد مورد نطر خود را به فروشنده و تولید کننده سنگ اسلب می دهد و یا اینکه در ابعادی که از قبل موجود است خرید خود را انجام میدهند. سنگ اسلب تراورتن معمولا برای دیواره های داخلی ساختمان ها و لابی ها استفاد میشود و کمتر دیده شده که فروش اسلب تراورتن بابت استفاده آن در نما ساختمان باشد.

دیوار هایی که در ساخت آنها از اسلب تراورتن استفاده میشود بشدت بیننده را مجذوب خود میکند. درخشش فراوان و یکپارچگی خیره کننده بشدت در مکان هایی که از اسلب تراورتن استفاده میشود نمای منحصر بفردی را ایجاد میکند. هرچه ابعاد اسلب تراورتن بزرگتر باشد زیبایی آن بیشتر میشود. اما این نکته هم کاملا مهم است که هرچه اندازه اسلب بزرگتر باشد و اسلب یکدست تر باشد قیمت ان بیستر خواهد بود.

صنایع سنگ ملورینا از برزگترین مراکز فروش اسلب تراورتن بدون واسطه و ارزان و با کیفیت در تهران است. شما میتوانید با تماس با کارشناسان فروش ما ضمن اطلاع از قیمت سنگ اسلب تراورتن از سایر قیمت های سنگ های نما ساختمان مطلع شوید.

فروش اسلب تراورتن     

 

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام