تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

خرید سنگ تراورتن سیلور کاشان

خرید سنگ تراورتن سیلور کاشان

سنگ تراورتن سیلور کاشان یخاطر طیف رنگی زیادی که دارد یکی از پرکاربردترین انواع سنگ تراورتن در ساختمان به شمار می رود. دیواره های کناره پله ها، لابی ها، پارکینگ و نمای داخلی ساختمان تعدادی از انواع مصارف مختلف و متعدد سنگ تراورتن سیلور کاشان است.

معدن سنگ تراورتن سیلور کاشان در استان اصفهان و شهرستان کاشان است. طیف رنگی این سنگ زیبا از رنگ نقره ای روشن مایل به سفید شروع شده و تا رنگ نقره ای تیره ادامه دارد. این طیف رنگی گسترده باعث میشود افرادی که برای خرید سنگ تراورتن سیلور کاشان اقدام میکنند بتوانند علاوه بر نمای ساختمان ار این سنگ در نما های داخلی ساختمان، دکور آشپزخانه، منسوجات سنگی مانند صندلی و حتی سنگ اوپن آشپزخانه نیز استفاده کنند. طبیعی است که سنگ هایی نظیر اوپن آشپزخانه بخاطر ضخامت بیشتر دارای قیمت بالاتری می باشد.

برای خرید سنگ تراورتن سیلور کاشان حتما به یکی از تولیدکنندگان این سنگ مراجعه کنید تا با قیمت مناسب و البته کیفیت متاسب آن را در اختیار شما قرار دهند. صنایع سنگ ملورینا انواع سنگ تراورتن سیلور کاشان را با نازل ترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز عرضه میکند. برای اطلاع از قیمت این سنگ با ما تماس بگیرید.

خرید سنگ تراورتن سیلور کاشان

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام