تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

خرید سنگ تراورتن ارزان برای نما ساختمان

محصولات صنیع سنگ ملورینا

خرید سنگ تراورتن ارزان برای نما ساختمان

خرید سنگ تراورتن ارزان موضوعی است که هر سازنده ساختمان حد اقل برای یک بار هم که شده به آن فکر کرده است. خرید سنگ تراورتن برای نما ساختمان ممکن نیست مگر اینکه شما به یک کارخانه که خود تولیدکننده سنگ تراورتن نما ساختمان باشد مراجعه کنید و با حذف واسطه ها بعنوان دست اول و با مناسبترین قیمت سنگ تراورتن نما مورد نظر خود را خریداری کنید.

کارخانه سنگ ملورینا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ تراورتن در تهران بدون واسطه سنگ تراورتن نما ساختمان شما را با ارزان ترین قیمت فراهم کرده و با حذف واسطه ها اجازه افزایش قیمت و کاهش قدرت خرید سنگ ساختمان برای شما مصرف کننده گرامی را نمیدهد. برای خرید سنگ تراورتن ارزان برای نما ساختمان خود به مدیران فروش کارخانه ما مراجعه کنید و ضمن مشاوره و انتخاب مناسبترین سنگ برای ساختمان خود از قیمت سایر سنگ های تولیدی این مجموعه مانند گرانیت و مرمیت نیز مطلع شوید.

ارزان بودن سنگ تراورتن به عوامل مختلفی چون متراژ سنگ، کیفیت برش، کیفیت رزین و بتونه استفاده شده، ضخامت سنگ و ابعاد سنگ بستگی دارد و شما برای خرید سنگ تراورتن ارزان برای نما ساختمان خود باید این موارد را مد نظر قرار دهید. بعنوان مثال اگر یک کوپ سنگ تراورتن جمعا 150 متر سنگ تراورتن با عرض 40 سانتی متر بدهد و قیمت آن 60 هزار تومان باشد اگر همان کوپ سنگ تراورتن جمعا 500 متر سنگ تراورتن با عرض 40 سانتی متر بدهد قیمت ان حدود 100 هزار تومان خواهد بود. بنابراین شما باید با آگاهی کامل نسبت به عوامل موثر بر قیمت تراورتن و خصوصیات ساختمان خود اقدام به خرید سنگ تراورتن برای نما ساختمان خود بکنید و این تخصص و هنر مشاوران و مدیران فروش صنایع سنگ ملورینا است.

 

تراورتن عباس آباد

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام