تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

بزرگترین مرکز فروش مرمریت لاشتر در تهران کجاست؟

بزرگترین مرکز فروش مرمریت لاشتر در تهران کجاست؟

فروش مرمریت لاشتر در سال های اخیر در ایران رونق بسیار زیادی داشته است. از جمله عواملی که باعث این رونق شده است می توان به رنگ و طرح های خیره کننده این سنگ اشاره کرد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب مبکند. زمینه طوسی تیره همراه با ترکیبی از رگه های روشن و تیره پارادوکس جذای و بسیار زیبایی تشکیل داده است که باعث میشود با وجود زمینه تیره فروش مرمریت لاشتر بسیار پر رونق باشد. نکته قابل توجه این است که این زیبایی باعث پایین آمدن سطح کیفیت سنگ مرمریت لاشتر نشده است. لاشتر یکی از مقاوم ترین انواع سنگ های مرمریت است.

بزرگترین مرکز فروش مرمریت لاشتر در تهران کجاست؟

معدن سنگ مرمریت لاشتر در استان اصفهان است. بنابراین بزرگ ترین معادن سنگ مرمریت لاشتر در این استان است. اما این نکته قابل توجه است که سنگ های لاشتر استخراج شده از معادن بصورت خام قابل استفاده نیستند. این سنگ ها بصورت کوپ از معادن استخراج شده و برای فراوری به کارخانه های سنگبری انتقال داده می شود.

بنابراین داشتن خط تولید به روز و دستگاه های استاندارد، هم در میزان حجم تولید سنگ مرمریت لاشتر تاثیرگذار است و هم در کیفیت آن.

اما بزرگترین مرکز فروش مرمریت لاشتر در تهران کجاست؟

مراکز زیادی هستند که در تهران فروش مرمریت لاشتر را عرضه میکنند. چرا که این سنگ بخش اعظمی از بازار سنگ ساختمان را به خود اختصاص داده است. شهرک صنعتی شمس آباد واقع در حسن آباد فشاپویه از در شمار بزرگترین مرکز فروش مرمریت لاشتر در تهران و حتی در ایران به شمار می آید. برای خرید سنگ مرمریت لاشتر با کارشناسان فروش صنایع سنگ ملورینا تماس بگیرید.

بزرگترین مرکز فروش مرمریت لاشتر در تهران کجاست؟

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام