قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

به این مطلب امتیاز دهید

قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

اگر در حال ساختن یک ساختمان یا بنا هستید قطعا یکی از آیتم هایی که برای خرید به آن فکر میکنید سنگ های گرانیت هستند. سنگ های با استحکام بیشتر نسبت به سایر انواع سنگ ها. در میان سنگ های گرانیت بعضی سنگ های مثل گرانیت مروارید مشهد با استقبال بیشتری مواجه شده اند. علت آن هم قیمت مناسب آن است.اما برای خرید گرانیت مروارید مشهد باید حتما به قیمت آن توجه کرد. عواملی که روی قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد تاثیر گذار هستند شامل دو دسته می شوند:

یکی عوامل مربوط به جنس سنگ و معدن آن است. دیگری عوامل مربوط به فراوری و عملیات پردازش سنگ می باشد. سعی میکنیم در طول این مطلب به بررسی تمام این عوامل بپردازیم. تمام این موارد در نهایت منجر به یک خرید مناسب می شود. خریدی که به بهترین شکل ممکن خواسته شما در خرید سنگ ساختمانی را براورده کند.

قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد
قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

عوامل موثر بر قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

هنگام خرید یک سنگ ساختمانی باید به برخی نکات توجه ویژه داشت. این نکات به طور مستقیم روی قیمت سنگی که شما تهیه میکنید تاثیر گذار هستند. در زیر به بررسی اجمالی برخی از این نکات خواهیم پرداخت.

قطر سنگ گرانیت مروارید

اینکه شما این سنگ گرانیت را برای کدام قسمت ساختمان تهیه می کنید نکته بسیار حائز اهمیتی است. چرا که قطر سنگی که در هر قسمت ار ساختمان استفاده می شود متفاوت است. قسمت هایی مانند پله ها باید از سنگ هایی با قطر بیشتر اسفاده می کنند. و برای قسمت های داخلی و نمای ساختمان از سنگ هایی با قطر کمتر استفاده می شود. هر چقدر که قطر این سنگ بیشتر باشد طبیعتا قیمت سنگ مروارید مشهد نیز بالاتر خواهد بود.

کیفیت سنگ گرانیت مروارید مشهد

کیفیت مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت یک سنگ ساختمانی است. هرچقدر که یک سنگ دارای خلوص و یک دستی بیشتری باشد دارای کیفیت بالاتری است. گرانیت گل پنبه ای مروارید مشهد نیز دارای کیفیت های متفاوتی است. نوع با کیفیت و ممتاز این سنگ دارای سطح یک دستی است. رنگ آن به خاکستری روشن مایل است. خال های سفید و سیاه آن در همه جای سنگ بصورت یکسان و یکنواخت پراکنده شده اند. سنگ درجه 2 مروارید دارای خط های سفید رنگی است که در اصطلاح به آن ها شال می گویند. هر چقدر میزان این شال در سطح سنگ گسترده تر و پر رنگ تر باشد کیفیت آن سنگ پایین تر است. بنابراین قیمت ارزانتری خواهد داشت.

ابعاد سنگ گرانیت مروارید مشهد

در صنعت سنگبری برش و فراوری سنگ هایی با ابعاد بزرگ کار سخت تر و پر هزینه تری است. هر قدر که ابعاد سنگ کوچکتر باشد ( در اصطلاح ریز تر گفته می شود ) هزینه کمتری صرف فراوری آن می شود. بنابر این سنگ های ریز تر دارای قیمت ارزانتری هستند. سنگ هایی با ابعاد بالاتر با قیمت بالاتری ارزش گذاری می شوند. برای مثال قیمت هر متر مربع سنگ 40×40 مروارید مشهد در مقایسه با قیمت هر متر مربع سنگ 60×60 از همان نوع ارزانتر است.

نوع فراوری سنگ گرانیت مروارید مشهد

فرایند پردازش و تبدیل سنگ ها یک فرآیند طولانی است. برای تبدیل سنگ به شکل نهایی آن پروسه ی پیچیده ای طی می شود. مواد صنعتی مختلفی در این فرآیند روی سنگ به کار گیری میشود. این مواد در جهت صاف کردن و یا استحکام بخشیدن بیشتر به سطح سنگ هستند. بتونه، اپوکسی، رزین و… تعدای از این مواد هستند. این مواد مانند تمام مواد صنعتی دارای کیفیت های متفاوتی هستند. همه ی این مواد دارای درجه های 1 تا 3 هستند. همچنین خارجی یا داخلی بودن آن ها نیز روی قیمت این مواد تاثیر گذار است. بنابراین نوع موادی که در فراوری گرانیت مروارید استفاده می شود روی قیمت این سنگ تاثیر گذار است. هرچقدر کیفیت رزین و اپوکسی بالاتر برود قیمت تمان شده ی سنگ نیر بیشتر خواهد بود. استفاده از مواد بی کیفیت میزان براق بودن سنگ پس ار ساب را پایین می آورد.

استعلام قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

برای یک خرید خوب در زمینه سنگ های ساختمانی نیاز به داشتن قیمت سنگ های مختلف است. سنگی مانند گرانیت گل پنبه ای مروارید دارای تنوع زیادی است. همین تنوع باعث وجود قیمت های مختلف و گیج کننده می شود. بنابراین استعلام قیمت یک امر ضروری است. هر چقدر این استعلام قیمت به قیمت تولید نزدیک تر باشد مقرون به صرفه تر است.

صنایع سنگ ملورینا همواره سعی بر فروش این سنگ با نازلترین قیمت ممکن داشته است. سیاست فروش ما در این مجوعه فروش در حجم بالاتر با سود پایین است. لذا شما میتوانید این سنگ را با ارزانترین قیمت خرید کنید. برای استعلام قیمت سنگ مروارید مشهد با شماره تماس موجود در وبسایت تماس بگیرید. و یا از طریق شبکه های اجتماعی استعلام قیمت این سنگ را از کارشناسان ما بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای شروع گفتگو کلیک کنید
💬 چطور میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط از طریق واتس اپ