ضخامت سنگ گرانیت مروارید مشهد

فروش گرانیت مروارید مشهد

به این مطلب امتیاز دهید

فروش گرانیت مروارید مشهد

فروش گرانیت مروارید مشهد به عنوان یک محصول استراتژیک در حجم فراوان یکی از محصولات اصلی تولیدی در صنایع سنگ ملورینا است. این سنگ که به عنوان یکی از پر مصرف ترین سنگ های گرانیت بحساب می آید در زمره ی پر طرفدارترین سنگ های گل پنبه ای قرار می گیرد. سنگ هایی که رنگ و طرح خاص آنها کاملا منحصر بفرد است.

سنگ های گل پنبه ای به سنگ هایی با زمینه ی طوسی هستند که پر از خال ها و دانه های سفید و مسکی هستند. این نوع از سنگ های گرانیت بسیار مستحکم و مقاوم هستند. ساختار سنگ های گل پنبه ای از دانه های ریز و بسیار تسکیل شده است. این ساختار شباهت زیادی به شکر و یا نمک دارد. از معروفترین سنگ های گل پنبه ای میتوان به سنگ گرانیت نهبندان و سنگ گرانیت مروارید مشهد اشاره کرد.

 

فروش گرانیت مروارید مشهد با قیمت ارزان

سنگ مروارید مشهد به خاطر قیمت مناسبی که دارد همیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در ساختمان است. صنایع سنگ ملورینا بخاطر حجم انبوهی که از این نوع سنگ تولید می کند سعی دارد با سرشکن کردن قیمت این سنگ آن را با حداقل قیمت به دست شما مصرف کنندگان برساند. بخاطر همین موضوع این سنگ در حجم بسیار بالا از معادن آن که در شهر مشهد واقع شده است استخراج شده و در خط تولید فراوری می شود. سیاست ما فروش بیشتر با سود کمتر است. بنابراین سنگ با حداقل قیمت در اختیار شما قرار می گیرد.

 

فروش گرانیت مروارید مشهد
فروش گرانیت مروارید مشهد

 

فروش سنگ گرانیت مروارید مشهد در ابعاد مختلف

تولید یک سنگ ساختمانی باید مطابق با خواست مشتری باشد. در قسمت های مختلف ساختمان از ابعاد مختلفی از سنگ ها استفاده می شود. قطعا سنگی که در نما ساختمان استفاده می شود در کف ساختمان کاربردی ندارد. همچنین سنگی که برای کف ساختمان کاربرد دارد قابل استفاده در پله ها نیست. سنگ گرانیت مروارید مشهد تیز از این قاعده مستثنی نیست. ابعاد مختلفی از این سنگ در صنایع سنگ ملورینا تولید می شود که ما در زیر آنها را نام می بریم:

تایل یا 40 طولی مروارید مشهد:

این سنگ نوعی از فراوری سنگ می باشد که قطعا همه ی شما آن را دیده اید. سنگ هایی که برای نمای ساختمان استفاده می شوند اکثرا سنگ تایل هستند.

سنگ 40*40 مروارید مشهد:

این سنگ ها برش های مربعی شکل از سنگ هستند. طول و عرض این سنگ ها برابر با 40 ساتیمتر است. از این ابعاد سنگ بیشتر در کف ساختمان استفاده می شود.

سنگ 60*60 مروارید مشهد:

برش هایی از سنگ هستند که بصورت مربعی شکل برش داده می شوند. این سنگ ها طول و عرض یکسان دارند که برابر با 40 سانتیمتر است. از این سنگ بیشتر در کف ساختمان های بزرگ و تجاری استفاده می شود.

سنگ پله مروارید مشهد:

همان طور که از نام این سنگ مشخص است از آن در ساخت راه پله ساختمان استفاده می شود. معمولا ضخامت سنگ پله از انواع دیگر سنگ بیشتر است. طول پله نیز بسته به سفارش مصرف کننده متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای شروع گفتگو کلیک کنید
💬 چطور میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط از طریق واتس اپ