تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

قیمت سنگ مرمریت خوی به صورت عمده چقدر است؟

قیمت سنگ مرمریت خوی به صورت عمده چقدر است؟

سنگ مرمریت خوی به خاطر صیقل پذیری و کیفیت بالا و رنگ های متوع بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

نکته ای که برای سازندگان ساختمان دارای اهمیت است قیمت سنگ مرمریت خوی به صورت عمده است. این نکته طبیعی و قابل درک است که خریداران سنگ مرمریت خوی که آن را با مقدار زیاد تهیه میکنند توقع داشته باشند تا قیمت تمام شده سنگ مرمریت خوی برای آنها نسبت به مصرف کنندگان با مقدار های جزیی مناسب تر باشد.

قیمت سنگ مرمریت خوی بسته به انواع آن متفاوت است

سنگ مرمریت خوی طلایی:

این نوع سنگ دارای زمینه کرم با رگه های مایل به سبز است. سنگ مرمریت خوی طلایی یکی از با کیفیت ترین انواع سنگ مرمریت خوی است و قیمت سنگ مرمریت خوی طلایی به صورت عمده از 110 هزار تومان شروع میشود.

سنگ مرمریت خوی زیتونی:

این نوع از مرمریت خوی دارای زمینه سبز کم رنگ با رگه ها و خط های منظم است. سنگ مرمریت خوی زیتونی نسبت به سایر انواع آن ارزان تر و البته کیفیت آن نیز در سطح پایین تری است. قیمت سنگ مرمریت خوی به صورت عمده از 85 هزار تومان شروع میشود.

 

سنگ مرمریت خوی رویال:

سنگ مرمریت خوی رویال دارای زمینه کرم با رگه های تیره است. سنگ مرمریت خوی رویال دارای تراکم بالایی است و با کیفیت بالا فراوری می شود. از این رو نسبت به انواع دیگر مرمریت خوی داراری قیمت بالاتری است. قیمت سنگ مرمریت خوی رویال به صورت عمده از 130 هزار تومان شروع می شود.

نکته قابل توجه برای خریداران محترم این است که ابعاد و ضخامت و کیفیت سنگ در تعیین قیمت سنگ مرمریت خوی به صورت عمده تاثیر گذار است. برای خرید سنک مرمریت خوی به صورت عمده با کارشناس فروش صنایع سنگ ملورینا تماس بگیرید.

قیمت سنگ مرمریت خوی به صورت عمده چقدر است؟

 

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام