تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

سنگ مرمریت صادراتی با قیمت مناسب

فروش مرمریت صادراتی با قیمت ماسب

سنگ مرمریت صادراتی با قیمت مناسب

فروش سنگ مرمریت صادراتی، یک صادرات عمده غیرنفتی

سنگ مرمریت صادراتی یکی از پرسودترین صادرات غیرنفتی در کشور است. این سنگ یکی از مطلوب ترین سنگ های ساختمانی برای خریداران و سازندگان ساختمان های مسکونی و تجاری است. فروش سنگ مرمریت صادراتی عمدتا بصورت اسلب صورت میگیرد.

این نوع سنگ عمدتا با استاندارد های صادراتی فراوری میشود. به همین دلیل یکی از زیباترین و باکیفت ترین نوع سنگ ساختمانی  می باشد. کشور های حوزه خلیج فارس و همچنین کشورهای شمال دریای خزر مشتری های عمده این سنگ می باشند.

فروش مرمریت صادراتی با قیمت ماسب

•سنگ مرمریت صادراتی با قیمت ماسب، یک انتخاب مناسب

فروش سنگ مرمریت صادراتی با قیمت ماسب یکی از اولین گزینه های خرید سنگ ساختمان برای سازندگان است. معمولا اسلب مرمریت  در نما ساختمان کاربرد ندارد و بیشتر در قسمت های داخلی ساختمان کابرد دارد. سظح بسیار یراق و درخشنده همچنین تنوع رنگ و نقش این نوع سنگ دست شما را در خرید  بسیار باز میگذارد. سورت های متنوعی از مرمریت وجود دارد و به دلیل معادن مختلف ک در شهرهای مختلف وجود دارد طبیعتا هرکدام دارای قیمت خاص خود می باشد.

 

فروش مرمریت صادراتی با قیمت ماسب

 

•خرید با قیمت ماسب بدون واسطه

فروش سنگ مرمریت صادراتی با قیمت ماسب در صورتی که بدون واسطه باشد باعث میشود محصول با قیمت واقعی به دست سازندگان عزیز برسد. فروش انواع سنگ های ساختمانی توسط تولید کنندگان و بصورت دست اول روی قیمت تمام شده ساختمان نیز تاثیرگذار است. صنایع سنگ ملورینا با تولید انواع سنگ مرمریت  صادراتی این سنگ ساختمانی را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به شما ارائه خواهد داد. این نوع از سنگ های ساختمانی انواع گوناگون دارد. البته قابل ذکر است که این سنگ ها علاوه بر نما در پله و کف ساختمان نیز کاربرد دارد. شما با تماس با کارشناس فروش صنایع سنگ ملورینا میتوانید در زمینه خرید این سنگ از ما مشاوره بگیرید و این سنگ ساختمانی را تهیه کنید.

 

فروش مرمریت صادراتی با قیمت ماسب

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام