روشویی سنگی

روشویی سنگی

4/5 - (1 امتیاز) با تشکر از بازخورد شما

روشویی سنگی

روشویی سنگی یک نوع روشویی است که از سنگ‌های طبیعی یا مصنوعی ساخته می‌شود. این نوع از روشویی ها از سنگ هایی مانند گرانیت، مرمر، تراورتن ، سنگ مرمریت و … تهیه می‌شوند. هر کدام از این سنگ ها با نقش و طرح خاصی که دارند یک روشویی زیبا را می سازند. اما معمولا از سنگ های مرمریت برای ساخت این روشویی ها استفاده می شود. دلیل استفاده از این نوع سنگ مقاومت و قیمت مناسب تر این سنگ است. روشو یی های سنگی به دلیل ظاهر زیبا، مقاومت در برابر خراشیدگی و مقاومت در برابر حرارت و مواد شوینده، محبوبیت زیادی در طراحی داخلی آشپزخانه‌ها و حمام‌ها دارند.

این روشویی معمولاً دارای سطح صاف و براقی هستند. هرکدام از آن ها در انواع شکل‌ها و ابعاد مختلف تهیه می شوند. طراحی و شکل این روشویی ها می‌تواند بسیار متنوع باشد. از جمله روشویی های تک پایه ، دو پایه، روشویی های سلطنتی، روشویی های دیواری و روشویی های مدرن. روشویی های سنگی علاوه بر زیبایی و استحکام، از نظر بهداشتی هم بسیار مناسب هستند. سطح سنگی آنها مقاومت بالایی در برابر باکتری‌ها و لکه‌ها دارد و به راحتی قابل شستشو است.

روشویی سنگی
روشویی سنگی

انواع روشویی سنگی

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم روشویی ها در طرح های متنوعی ساخته می شود. این طرح ها بعضی اختصاصی و بصورت خلاقانه هستند. اما یک دسته بندی کلی برای این روشویی ها وجود دارد که تمام روشویی ها در یکی از آن ها قرار می گیرند. این گروه بندی بیشتر بر مبنای شکل طاهری و نحوه ساخت روشویی ها است. انواع مختلف این روشویی های سنگی را بررسی میکنیم:

روشویی سنگی تک پایه

این توع از روشویی ها بسیار کوچک و جمع و جور هستند. به خاطر این که فضای کمی را اشغال می کنند در بسیاری از ساختمان ها و سرویس های کوچک از این روشویی استفاده می شود. روشویی سنگی تک پایه ظاهری بسیار زیبا و لوکس دارد. استفاده از این روشویی به آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی شما شما جلوه ای ارزشمند می بخشد.

 

روشویی سنگی تک پایه
روشویی سنگی تک پایه

 

روشویی سنگی دو پایه

این نوع از روشویی ها نسبت به تک پایه ها دارای ابعاد بزرگتری هستند. به صورت استاندارد این روشویی ها حداقل دارای طول 70 و عرض 35 سانتیمتری هستند. تنوع طرح های این روشویی ها بیشتر است. به خاطر ابعاد بزرگتر دست سازندگان در پیاده سازی طرح های مختلف باز تر است. اگر به اندازه کافی فضا دارید و برای خرید انواع روشویی سنگی مردد هستید، حتما با استفاده از این روشویی ها شکوه چند برابری به ساختمان خود بدهید. این روشویی ها در بهبود طراحی داخلی ساختمان بسیار موثر هستند.

روشویی سنگی دو پایه
روشویی سنگی دو پایه

 

روشویی های سنگی سلطنتی

روشویی سلطنتی یک نوع روشویی سنگی است که با طرح‌ها و جزئیات مجلل و شیک طراحی می شود. این نوع روشویی معمولاً با استفاده از مواد با کیفیت بالا و با جزئیات ظریف و طراحی هنری ساخته می‌شود.

این روشویی ها از نظر ابعادی شبیه به روشویی های دوپایه هستند. در روشویی های سلطنتی از طرح های ستون ها، گلبرگ ها، گلپیچ ها، سرباز، شمشیر و… بسیار استفاده می شود. بیشتر این طرح خا برای پیاده سازی و اجرا نیاز به سنگ شمش دارند. این شمش ها پس از برش و ابزار کاری و کنده کاری فراوان روی آن ها تبدیل به نقش های برجسته بسیار زیبا می شوند. نقش ها و طرح هایی که هر کدام به تنهایی چشم های هر مخاطبی را خیره می کند. به همین دلیل روشویی های سنگی دارای قیمت گرانتری هستند.

 

روشویی سنگی سلطنتی
روشویی سنگی سلطنتی

 

روشویی های سنگی مدرن 

این روشویی ها در مقایسه با انواع قبلی که بررسی کردیم کمی متفاوت تر هستند. در روشویی های مدرن خبری از طرح های گل و گلبرگ نیست. این روشویی ها کاملا ساده و تخت هستند. معمولا روشویی های مدرن دارای کاسه ی آبریز نیستند. بجای کاسه ی روشویی، شیار و یا کانال هایی برای آبریز در این روشویی ها تعبیه می شود.روشویی های سنگی مدرن با طرح‌ها و خطوط ساده و مینیمالیستیک طراحی می شوند. این شامل سطوح صاف، زاویه‌های تیز یا گرد، خطوط تمیز و ساده و جزئیات ظریف است که به روشویی ظاهری شیک و مدرن می‌بخشد.

 

روشویی سنگی مدرن
روشویی سنگی مدرن

 مزیت استفاده از روشویی های سنگی

با گذشت زمان روشویی های قدیمی جای خوذ را به روشویی های مدرن سنگی دادند. این موضوع برای مصرف کننده ها دارای مزایای متعددی است. استفاده از روشوهای سنگی دارای مزایای زیادی است. در ادامه، برخی از مزایا و موارد مهم استفاده از روشویی سنگی را برای شما بررسی می‌کنیم:

ظاهر زیبا و شیک روشویی سنگی

روشویی سنگی با ظاهری زیبا، مدرن و شیک، به آشپزخانه یا سرویس بهداشتی شما جلوه‌ای استثنایی می‌بخشند. طرح‌ها و تنوع رنگ‌ها در این نوع روشویی ها به شما امکان می‌دهد تا آن را با سبک و دکوراسیون داخلی فضای خود هماهنگ کنید. ضمن اینکه بخاطر ویژگی سنگ های ساختمانی هر کدام از این روشویی ها دارای رنگ منحصر بفرد هستند. سنگ های طبیعی ترکیبی از چندین رنگ است. این ویژگی کمک می کند تا فضایی که روشویی در آن استفاده می شود از بی روح بودن خارج شود و روح رنگ های زنده را در آن حس کنید.

مقاومت و استحکام بالا

روشویی های سنگی در مقایسه با روشویی های قدیمی از ایتحکام بالایی برخوردار هستند. با توجه به اینکه این زوشویی ها از سنگ های مثل مرمریت ساخته می شوند کاملا در برابر ضربه مقاوم هستند. سنگ های مرمریت دارای ساختاری هستند که از استحکام بالایی برخوردار هستند. برعکس روشویی های چینی که با کوچک ترین ضربه ئچار ترک و شکستگی می شود.

ضد لک و ضد باکتری بودن روشویی های سنگی

این روشویی ها دارای سطح صاف و بدون درزی هستند که جمع‌آوری لکه‌ها و باکتری‌ها را کاهش می‌دهد. این ویژگی باعث می‌شود تجمع میکروب و باکتری ها در بسیار کمتر باشد.  تجمع باکتری  در یک روشویی علاوه بر غیربهداشتی بودن به مرور باعث بروز لکه های بسیار ناخوشایند و کثیف روی آن می شود.

مقاومت روشویی های سنگی در برابر حرارت

روشویی های سنگی معمولاً در برابر حرارت مقاوم هستند. شما می‌توانید ظروف گرم را مستقیماً روی آن ها قرار دهید و نگرانی از آسیب به سطح روشویی  را نداشته باشید. در صورتی که بسیاری از روشویی ها و سینک هایی که از جنس های دیگر ساخته می شوند در تماس با جسمی که حرارت زیادی دارد دچار آسیب می شوند. این ویژگی آنها را برای استفاده در آشپزخانه بسیار مناسب می‌کند.

امکان سفارشی‌سازی

روشویی های سنگی به راحتی قابل سفارشی‌ سازی مطابق با سلیفه شما هستند. شما می‌توانید ابعاد، طرح و رنگ روشویی را بر اساس نیازهای و سلیقه خود انتخاب کنید تا به طور دقیق با آشپزخانه یا سرویس شما سازگار شود. این موضوع دست شما را برای طراحی داخلی بسیار باز می کند.

 

خرید روشویی سنگی ارزان قیمت

روشویی های سنگی امروزه در وسعت بسیار زیادی تولید می شوند. کارگاه های بزرگ و کوچک انواع مختلف این روشویی ها را تولید می کنند. اما خرید محصولی که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم قیمت آن منصفانه باشد بسیار حائز اهمیت است. با توجه به زیاد بودن فروشگاه هایی که این روشویی ها را بفروش می رسانند، پیشنهاد مییکنیم این روشویی ها را از مراکز تولیذی بزرگ خریداری کنید. این مراکز محصولات خود را در تیراژ بالا تولید میکنند. وقتی حجم تولید بالا می رود قیمت تمام شده برای مصرف کننده پایین تر می آبد.

حسن دیگری که خرید از مراکز بزرگ تولیدی دارد این است که می توانید انواع مختلف روشویی های سنگی را با یکدیگر مقایسه کنید. در این مراکز معمولا یک نوع رو روشویی سنگی را با چندین سنگ مختلف مسیازند. این موضوع به شما اجازه می دهد تا با قدرت بیشتری محصول مورد نطر خود را انتخاب کنید. تنوع بالای محصولات در یک فروشگاه می توانید هر سلیقه ای را راضی کند.

صنایع سنگ ملورینا با سال ها سابقه در تولید و فروش انوع روشویی سنگی، این محصولات را با بالاترین کیفیت تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. در این مجموعه سعی بر این است تا علاوه بر حفظ کیفیت محصولات با نازل ترین قیمت به مشتریان عرضه شود. شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش این مجموعه ضمن استعلام قیمت در مورد خرید محصول متناسب با نیاز خود مشاوره بگیرید. سیاست این مجموعه فروش حداکثری با سود حداقلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای شروع گفتگو کلیک کنید
💬 چطور میتونم کمکتون کنم؟
ارتباط از طریق واتس اپ