تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان برای سازندگان ساختمان ها بسیار اهمیت دارد. چرا که این سنگ بسیار زیبا و خیره کننده یکی از انتخاب های اصلی برای استفاده در ساختمان های زیبا و مجلل است.

سنگ مرمریت دهبید با زمینه کرم رنگ و شفافیت بسیار بالا بشدت در نمای ساختمان جلوه گری میکند. همچنین کیفیت بالا یکی دیگر از عواملی است که معماران و طراحان نمای ساختمان را به خرید سنگ مرمریت دهبید سوق میدهد. در نمای ساختمان ها، در دیواره های داخلی، در کف ساختمان و در کناره های پله های ساختمان کاربرد دارد. کمتر دیده شده از سنگ مرمریت دهبید در خود پله های ساختمان استفاده شود. بنابراین قبل از خرید سنگ مرمریت دهبید حتما باید مشخص کنید که برای کدام قسمت ساختمان به دنبال این سنگ مرمریت هستید.

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت

از این سنگ بسیار زیبا در ساخت ساختمان های اداری و تجاری، ساخت برج های بسیار شیک، لابی هتل ها، مراکز پذیرایی و تالارها استفاده می شود. جالب است بدانید که سنگ مرمریت دهبید دارای زمینه رنگ تیره نیز هست. اما بخاطر استقبال بالای مشتریان از رنگ روشن آن معولا در بازار سنگ مرمریت دهبید با زمینه روشن یافت. در کارخانه سنگ ملورینا نیز این سنگ با زمینه روشن تولید می شود مگر اینکه بصورت سفارشی رنگ تیره آن تولید شود.

سنگ مرمریت دهبید بصورت تایل و ظولی و همچنین اسلب تولید میشوذ. برای خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت حتما باید دقت داشت که این سنگ فاقد ترک و یا سوراخ باشد. این ترک ها و سا شکستگی ها ممکن است هنگام فراوری سنگ ایجاد شود که بستگی به دستگاه های مورد استفاده در فراوری این سنگ دارد. هرچه کیفیت این دستگاه ها بالاتر باشد طبیعتا سنگ مرمریت دهبیدی که از خط تولید خارج میشود.

صنایع سنگ ملورینا با به روزترین خط تولید سنگ های ساختمانی شما را در خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و باکیفیت کمک خواهد کرد. کافیست با کارشناس فروش این مجموعه تماس بگیرید تا علاوه بر کیفیت مناسب سنگ مرمریت دهبید را ارزان تر به شما عرضه کنند.

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت

خرید سنگ مرمریت دهبید ارزان و با کیفیت

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام