تولید کننده انواع سنگ ساختمانی کف، نما

تولید انواع روشویی سنگی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

انواع اسلب و تایتل تراورتن، مرمریت، چینی و…

09126831126

ملک پور

با ما در ارتباط باشید

© تمامی حقوق محفوظ است | Melorina Stone

Recent Posts
 

سنگ تراورتن ابروباد ارزان قیمت، سنگی مناسب برای نما ساختمان

سنگ تراورتن ابروباد ارزان قیمت

سنگ تراورتن ابروباد ارزان قیمت، سنگی مناسب برای نما ساختمان

سنگ تراورتن ابروباد ارزان که بیشتر با نام سنگ تراورتن حاجی آباد شناخته میشود. این سنگ یکی از پرمصرف ترین سنگ های ساختمانی چه در داخل کشور و چه برای صادرات است. در سال های اخیر سنگ تراورتن ابروباد بصورت چرمی هم فراوری میشود. البته نسبت به فراوری های قدیمی اندکی گرانتر است. سنگ تراورتن ابروباد حاجی آباد بخاطر طرح منحصر بفرد و پیچ و تاب هایی که دارد به این نام معروف است.

 

 

سنگ تراورتن ابروباد حاجی آباد علاوه بر مقاومت بالایی که در برابر انواع مختلف آب و هوا دارد دارای وزن بسیار سبکی است که این خود یک ویژگی مثبت برای این سنگ به حساب می آید. سنگ تراورتن ابروباد بیشتر در رنگ های کرم و بژ یافت میشود اما رنگ سفید آن هم گاها یافت میشود. طرح خاص و پیچ در پیچ سنگ تراورتن ابروباد زیبایی خاص و منحصر بفردی به نمای ساختمان میدهد و این موضوع یکی از مهمترین دلایل استقبالمشتریان داخلی و خارجی از سنگ تراورتن ابروباد است.

سنگ تراورتن ابروباد ارزان قیمت یکی از تولیدات صنایع سنگ ملورینا است. شما میتوانید با تماس مدیر فروش کارخانجات سنگ ملورینا ضمن اطلاع از قیمت ها، بابت انتخاب سنگ متناسب با ساختمان خود مشاوره رایگان بگیرید.

 

سنگ تراورتن ارزان قیمت

 

سنگ تراورتن ابروباد ارزان قیمت

 

قیمت سنگ تراورتن ابروباد:

قیمت سنگ تراورتن ابروباد ارزان با توجه به عوامل مختلفی تعیین میشود. ضخامت، رنگ، نوع فراوری، ابعادو… عواملی هستند که روی قیمت آن تاثیر گذار است. بنابراین هنگام جسنجو برای خرید این سنگ با قیمت مناسب توجه به موارد ذکر شده موجب خرید بهتر خواهد شد. کارخانه سنگ ملورینا برای اینکه سنگ تراورتن ابروباد با قیمت هرچه پایین تر به دست مصرف کننده برسد کوپ سنگ تراورتن ابروباد را مستقیما از معادن این سنگ واقع در محلات استخراح کرده و پس از انتقال به ارخانه اقدام به فراووری سنگ میکند. بنابراین با حذف واسطه ها سعی شده ارزانترین سنگ تراورتن ابروباد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

No Comments

Post A Comment

× ارتباط با ما از طریق واتس اپ
ارتباط از طریق تلگرام